Startseite


Mamy psiaki, które szukają nowych domów, więcej szczegółów po kontakcie telefonicznym:

Dzień dobry.
Zwracam się do Was, moi mili, którzy obserwujecie co się dzieje w naszej małej rodzinnej hodowli i do tych, którzy przez te 20 lat naszej pracy nabyli od nas maluchy.
To już 20 lat odkąd przyszedł na świat nasz pierwszy miot. Jesteśmy już z mężem w wieku przedemerytalnym i emerytalnym, i niestety nadszedł czas, żeby zakończyć naszą przygodę z maluchami. Oczywiście suki, które mamy i które u nas rodziły, będą z nami żyły, ale nasz stan zdrowia nie pozwala nam już na zajmowanie się maluchami i pracę zawodową. W związku z tym, postanowiliśmy, że maluchy urodzone u nas 06.03.2023 są naszym ostatnim miotem.
W tym miejscu wszystkim Państwu, którzy mieli i mają nasze maluchy, chcieliśmy podziękować za Wasze przywiązanie, dobroć, opiekę, za ciepły dom i pełną miskę, za serce i miłość, z jaką kochaliście i kochacie nasze i Wasze zwierzaki. Przez te 20 lat odchowaliśmy kilkaset szczeniąt, mieliśmy po 2-3 mioty w roku. Nasza hodowla to hodowla domowa, więc nasze suczki mieszkają z nami przez całe swoje życie, odchodzą od nas w domu, który znają, w wieku 13, 14, 15 lat i mają swoje grobki na psim cmentarzu, gdzie możemy je odwiedzać. Mioty, jak wiecie, odchowywaliśmy zawsze w domu czuwając dzień i noc na zmianę przy urodzonych maluszkach. Siedzieliśmy i klęczeliśmy wiele godzin przy porodach, żeby pomóc rodzącym suczkom wydać na świat ich dzieci. Ale wszystko ma swój kres.
Jeszcze raz dziękujemy za najlepszych właścicieli dla naszych maluszków, za Wasze telefony, rozmowy, łzy, kiedy płakaliśmy razem po odejściu psiaka i za Wasze dobre słowo.
Składamy podziękowania za współpracę Państwu dr Agnieszce i dr Przemkowi Szałeckim, Pani dr Patrycji i Pani dr Ani, za wieloletnią opiekę nad naszą hodowlą. Składamy również podziękowania dla Pana Prof. Piotra Jurki za wieloletnią opiekę nad naszymi ciężarnymi suczkami.owczarek
„ On jest twoim przyjacielem, twoim partnerem,
twoim obroc, twoim psem.
Ty jeste jego yciem, jego mioci, jego panem.
On bdzie twj, wierny i posuszny,
do ostatnego bicia jego serca.
Ty jeste mu winien zasuy na takie oddanie.”
autor nieznany

„ ”